BUSF / FSUB Outdoor Athletics Champ. 2018 - 01-05-2018

Inschrijvingen gesloten op 26 april 2018 om 20.00u
Website van RFCL Lijst van de inschrijvingen Live uitslagen
HOME

Opgelet : U moet altijd uw deelneming aan een proef bevestigen, maximum 45 minuten voor het begin van die proef. Geen uitzondering, wees op tijd en vooruitziend!
Naar de bevestiging kamer gaan is noodzakelijk om in de definitieve lijsten vermeld te staan.

Heeft u een vraag, neem maar contact op met de beheerder van de inschrijvingen : registrations[at]liveathletics.be

Lijst van de ingeschreven atleten aan deze wedstrijd.

Deze lijst garandeert niet dat de atleet aan elke proef aanwezig gaat zijn.

BIB Atleet Categorie YoB Club School Proef PB
1696 Abiuso Alexis CAD M 2003 RFCL OPEN SAUT EN LONGUEUR TC H 5.50
1696 Abiuso Alexis CAD M 2003 RFCL OPEN 100 METRES TC H 12.56
2967 ALBERTUCCIO ALIX SEN M 1998 FLEU Université de Namur 800 METRES TC H 02:03.00
2967 ALBERTUCCIO ALIX SEN M 1998 FLEU Université de Namur LANCER DU JAVELOT 800G TC H 45.00
3469 Amico Tom SCO M 2002 ATC OPEN SAUT A LA PERCHE TC H 3.40
3248 Andre Dorian SEN M 1989 MOHA OPEN 100 mètres TC H 11.08
3248 Andre Dorian SEN M 1989 MOHA OPEN 200 mètres TC H 22.46
1821 Annaert Wouter SEN M 1994 AVT KU Leuven SAUT EN HAUTEUR TC H 2.01
1774 Annendyck Hanne SEN F 1997 DAC VUB TRIPLE-SAUT TC D 12.14
1774 Annendyck Hanne SEN F 1997 DAC VUB SAUT EN LONGUEUR TC D 5.60
2889 Anthierens Jeff SEN M 1994 WS Ecole Pratiques des Hautes Études Commerciales 400 METRES TC H 58.38
2889 Anthierens Jeff SEN M 1994 WS Ecole Pratiques des Hautes Études Commerciales 800 METRES TC H 2:02.00
4107 Anzwa Nzwa Mosala Michèl SCO F 2001 RFCL OPEN 100 METRES TC D
4107 Anzwa Nzwa Mosala Michèl SCO F 2001 RFCL OPEN SAUT EN LONGUEUR TC D
2553 ASSINA MADELEINE SEN F 1997 CSF Université Libre de Bruxelles 200 METRES TC D 28.88
2553 ASSINA MADELEINE SEN F 1997 CSF Université Libre de Bruxelles 100 METRES TC D 13.65
870 Azhigaliyev Marlen JUN M 1999 SMAC Université de Namur 200 METRES TC H 23.50
870 Azhigaliyev Marlen JUN M 1999 SMAC Université de Namur 400 METRES TC H 52.50
2705 Azzouz Souhaib SEN M 1998 RIWA Ecole Pratiques des Hautes Études Commerciales 800 METRES TC H 1:58.60
3245 Badji Asamti SEN M 1995 RESC VUB 400 METRES TC H 47.78
2437 Badji Jalika SEN F 1996 RESC VUB 400 METRES TC D 57.53
2904 Balthazart Cédric SEN M 1998 HERV OPEN 100 METRES TC H 11.90
2904 Balthazart Cédric SEN M 1998 HERV OPEN 200 METRES TC H 23.90
666 Bartsch Elise JUN F 1999 SER Université de Liège (site de Liège) 200 METRES TC D
3290 Bartsch Gilles SCO M 2001 SER OPEN 800 METRES TC H 2:03.34
2265 Beerlandt Natacha SEN F 1990 SER OPEN 400 METRES TC D 62.03
1340 Bellemans Inge SEN F 1995 ROBA KU Leuven 400 METRES TC D 57.42
1543 Bellemans Koen SEN M 1993 ROBA KU Leuven 400 METRES TC H 50.86
2767 Bierberg Anthony SEN M 1998 HF HE Libre Mosane 800 METRES TC H 2:01.78
3995 Bloch Caroline SCO F 2002 SER OPEN SAUT A LA PERCHE TC D 3.00
3142 Bodart Antoine SEN M 1996 SMAC Université Catholique de Louvain 400M HAIES TC H 0.914m 56.88
6522 Bodart Vincent M55 1962 SMAC OPEN 400 METRES TC H 58.00
2101 Bodeux Olivia SEN F 1992 BBS OPEN 400 METRES TC D 58.87
2266 Bonhomme Catherine SEN F 1996 DAMP Université Catholique de Louvain 200 METRES TC D 24.89
2266 Bonhomme Catherine SEN F 1996 DAMP Université Catholique de Louvain 100 METRES TC D 12.05
2697 Born Adrien SEN M 1996 SPA HE Charlemagne 1500 mètres TC H 4.09
1908 Bottenberg Louise SEN F 1998 RCT Université de Liège (site de Liège) 100 METRES TC D
1591 Bouchard Clément CAD M 2004 SER OPEN SAUT A LA PERCHE TC H 2.20
1591 Bouchard Clément CAD M 2004 SER OPEN SAUT EN HAUTEUR TC H 1.35
949 Boveroul Dennys JUN M 1999 HUY OPEN 200 METRES TC H 23.83
949 Boveroul Dennys JUN M 1999 HUY OPEN 100 METRES TC H 11.69
3181 Bovy Arthur SCO M 2002 RFCL OPEN 100 METRES TC H 11.58
3181 Bovy Arthur SCO M 2002 RFCL OPEN 200 METRES TC H 23.79
3182 Bovy Victor SCO M 2002 RFCL OPEN 800 METRES TC H
3201 Boxus Florent SCO M 2002 FCHA OPEN 800 METRES TC H 2:06.34
2304 Brackman Justine SEN F 1997 DAMP HE Léonard de Vinci 400 METRES TC D 55.13
2162 Braeckman Soline SEN F 1998 OCAN Université de Namur 1500 mètres TC D 5:10.73
9909 Braem Mathieu SEN M 1998 NA Université Libre de Bruxelles 400 METRES TC H 49.74
562 Branders Ange JUN F 1999 DAMP HE Robert Schuman 1500 METRES TC D 4:49.02
3462 Brever Chloé SCO F 2001 HERV OPEN 800 METRES TC D 02:18.54
1356 Brever Eve CAD F 2003 HERV OPEN 800 METRES TC D 02:35.86
1703 Broeders Arne SEN M 1993 DCLA KU Leuven LANCER DU JAVELOT 800G TC H 67.23
3216 Brouwers Amaury SEN M 1997 CABW HE Louvain en Hainaut SAUT EN LONGUEUR TC H 7.21
1467 Bruggen Clara CAD F 2003 RFCL OPEN 400 METRES TC D 1:08.64
1467 Bruggen Clara CAD F 2003 RFCL OPEN 400 METRES TC D 1:08.64
3213 Brunin Clément SEN M 1996 USBW Université Libre de Bruxelles 200 METRES TC H 21.65
3213 Brunin Clément SEN M 1996 USBW Université Libre de Bruxelles 100 METRES TC H 10.69
3352 Bruwier Romain SCO M 2001 RFCL OPEN 200 METRES TC H
3352 Bruwier Romain SCO M 2001 RFCL OPEN TRIPLE-SAUT TC H
1348 Calluy Dylan SEN M 1994 OLSE UA 100 METRES TC H 11.21
1348 Calluy Dylan SEN M 1994 OLSE UA 200 METRES TC H 21.86
3162 Cambresier Maxime SCO M 2002 RFCL OPEN 800 METRES TC H 2.15
2310 Carbonnelle Pauline SEN F 1996 USTA Université Saint-Louis Bruxelles 200 METRES TC D 26.85
2310 Carbonnelle Pauline SEN F 1996 USTA Université Saint-Louis Bruxelles 100 METRES TC D 13.02
1593 Caucheteux François CAD M 2004 SER OPEN 200 METRES TC H 26.28
1593 Caucheteux François CAD M 2004 SER OPEN SAUT A LA PERCHE TC H 2.50
3292 Caucheteux Nicolas SCO M 2002 SER OPEN 200 METRES TC H 24.97
3292 Caucheteux Nicolas SCO M 2002 SER OPEN SAUT EN LONGUEUR TC H 4.89
1592 Caucheteux Quentin CAD M 2004 SER OPEN SAUT A LA PERCHE TC H 2.90
1592 Caucheteux Quentin CAD M 2004 SER OPEN 200 METRES TC H 25.22
2992 Caudron Vincent SEN M 1994 MOHA HE Provinciale de Hainaut-Condorcet 1500 mètres TC H 4:13.63
833 Chantry Noémie JUN F 1999 CABW Université Catholique de Louvain triple-saut TC D 9.23
3183 Chaudoir Basile SCO M 2001 RFCL OPEN 200 METRES TC H 24.73
3183 Chaudoir Basile SCO M 2001 RFCL OPEN 400 METRES TC H 56.51
2137 Chaussier Océane SEN F 1995 CRAC HE Provinciale de Hainaut-Condorcet 5000 METRES TC D 20:39.35
2380 Chauvin Camille° SEN F 1996 USTA HE en Hainaut 400m HaiesTC D 1:03.36
2380 Chauvin Camille° SEN F 1996 USTA HE en Hainaut 200 mètres TC D 26.42
3520 Chiroux Gaetan SCO M 2001 USBW OPEN 100 METRES TC H 11.50
3520 Chiroux Gaetan SCO M 2001 USBW OPEN 200 METRES TC H 22.90
3401 Ciarcelluto Guillaume SCO M 2002 SER OPEN 1500 METRES TC H
629 Clamar Maud JUN F 1999 HUY HE Charlemagne 100m Haies TC D 17.82
629 Clamar Maud JUN F 1999 HUY HE Charlemagne lancer du javelot 600g TC D
2151 Classe Amandine SEN F 1995 FCHA OPEN 1500 mètres TC D 5:13.31
3178 Classe Anthony SCO M 2001 FCHA OPEN 1500 mètres TC H 4:30.18
875 Colard Jean-Jacques JUN M 1999 HF Université de Liège (site de Liège) 400 METRES TC H 55.00
2009 COLLIGNON JULES CAD M 2003 WACO OPEN 100 METRES TC H 11.88
2009 COLLIGNON JULES CAD M 2003 WACO OPEN 200 METRES TC H 24.10
2799 Colquhoun Timote SEN M 1997 DS HE Provinciale de Hainaut-Condorcet 3000m Steeple TC H 9:30.60
2128 Coosemans Elise SEN F 1996 SPA HE de la Province de Liège 400 METRES TC D 58.35
2129 Coosemans Marie SEN F 1996 SPA OPEN 1500 METRES TC D 5.30
1433 Corne Louise CAD F 2004 SPA OPEN SAUT EN LONGUEUR TC D 4.00
3283 Cortild Daniel SCO M 2001 WS OPEN TRIPLE-SAUT TC H 12.48
3283 Cortild Daniel SCO M 2001 WS OPEN 100 METRES TC H 11.97
1516 Couckuyt Paulien SEN F 1997 AVKA KU Leuven 400M HAIES TC D 0.762m 60.39
621 Crestan Eliott JUN M 1999 SMAC Ecole Pratiques des Hautes Études Commerciales 400 METRES TC H 48.07
662 Crickillon Tancrede JUN M 1999 CSDY Université Catholique de Louvain 1500 METRES TC H 4:15.65
9926 Culleron Elisa SEN F 1997 NA HE de la Province de Liège 1500 METRES TC D 5.00
9915 Damit Lex JUN M 2000 NA OPEN SAUT EN LONGUEUR TC H 6.75
9915 Damit Lex JUN M 2000 NA OPEN LANCER DU JAVELOT 800G TC H
4034 Danthinne Lola SCO F 2001 RFCL OPEN 100 METRES TC D 15.30
9924 Dattoli Antoine SEN M 1996 NA Université de Namur 5000 METRES TC H
1786 De Baene Hanne SEN F 1998 OB UGent SAUT A LA PERCHE TC D 4.12
2252 De Bruecker Lisaline SEN F 1998 RESC Ecole Pratiques des Hautes Études Commerciales TRIPLE-SAUT TC D 10.00
9906 De Couvreur François SEN M 1996 NA Université Catholique de Louvain 5000 mètres TC H
3613 De Groote Dorian SCO M 2001 MOHA OPEN 800 METRES TC H 2.06
2174 De Meue Mathilde SEN F 1998 CSDY Université de Namur saut a la perche TC D
1382 De Neve Katrien SEN F 1997 AVT Thomas More 400M HAIES TC D 0.762m 1:12.06
1382 De Neve Katrien SEN F 1997 AVT Thomas More TRIPLE-SAUT TC D 11.34
1725 De Schryver Evelyne SEN F 1994 ABES KU Leuven LANCER DU JAVELOT 600G TC D 34.65
403 De Smet Michele JUN F 1999 LYRA UA 800 METRES TC D 02.14
2328 De Vocht Elien SEN F 1995 ATC KU Leuven saut a la perche TC D 4.25
2165 Debougnoux Valentine SEN F 1998 HF HE de la Province de Liège 400M HAIES TC D 0.762m 62.50
2988 Debroux Romain SEN M 1997 FLEU HE de Namur Liège Luxembourg 1500 METRES TC H 4:13.00
1953 Decaesteker Tatjana SEN F 1993 RCT KU Leuven saut a la perche TC D 3.00
1941 Dedecker Tine SEN F 1993 RCT KU Leuven saut a la perche TC D 2.51
2351 Defrère Elena SCO F 2001 DCLA OPEN LANCER DU POIDS 4,000KG TC D 13.09
2351 Defrère Elena SCO F 2001 DCLA OPEN LANCER DU DISQUE 1,000KG TC D 42.89
1455 Defrère Ilya SEN M 1997 DCLA UCLL (Limburg) LANCER DU POIDS 7,260KG TC H 16.40
1455 Defrère Ilya SEN M 1997 DCLA UCLL (Limburg) LANCER DU DISQUE 2,000KG TC H 48.32
3303 Degavre Lionel SEN M 1995 HERV OPEN 200 METRES TC H 22.15
3303 Degavre Lionel SEN M 1995 HERV OPEN 100 METRES TC H 10.92
1696 Degrève Robin SEN F 1997 OEH VUB 400 METRES TC D 58.24
679 Delvenne Tom JUN M 1999 SER HE de la Province de Liège 800 METRES TC H 2:06.00
2784 Delvoie Maxime SEN M 1997 CSDY Université Catholique de Louvain 800 mètres TC H 1:51.08
3021 Dessart François SEN M 1995 CSF Université Libre de Bruxelles 100 METRES TC H 11.71
3021 Dessart François SEN M 1995 CSF Université Libre de Bruxelles LANCER DU JAVELOT 800G TC H 52.74
3022 Dessart Thibault SEN M 1998 CSF Université Libre de Bruxelles 400 METRES TC H 53.66
3132 Dessy Benoît SEN M 1987 HERV OPEN 400M HAIES TC H 0.914m 65.44
1402 Dewyngaert Paulien SEN F 1997 ROBA Thomas More 400M HAIES TC D 0.762m 61.05
865 Diels Nathan JUN M 1999 RFCL OPEN 200 METRES TC H 22.41
865 Diels Nathan JUN M 1999 RFCL OPEN 100 METRES TC H 11.07
646 Dodrimont Emilie JUN F 1999 CABW HE de la Province de Liège LANCER DU DISQUE 1,000KG TC D 48.60
2798 Doison Gregoire SEN M 1995 DS HE Provinciale de Hainaut-Condorcet 1500 mètres TC H 4:02.10
2866 Dreze Anthony SEN M 1996 CABW HE Léonard de Vinci 400 METRES TC H 49.93
769 Dubois Antoine JUN M 2000 SER OPEN 800 METRES TC H 2.12
3163 Dugast Brieuc SEN M 1993 CSDY Université Catholique de Louvain 800 mètres TC H 1:53.82
3408 Dumortier Romain SCO M 2001 SPA OPEN 200 METRES TC H 25.01
2216 Duquesne Jeanne SEN F 1994 MOHA OPEN 400 mètres TC D 59.52
2216 Duquesne Jeanne SEN F 1994 MOHA OPEN 200 mètres TC D 26.54
3212 Dutrieux Gilles SEN M 1997 USBW Université Catholique de Louvain 100 METRES TC H 11.22
3212 Dutrieux Gilles SEN M 1997 USBW Université Catholique de Louvain 200 METRES TC H 22.14
3866 Evrard Sasha SCO F 2001 HERV OPEN 200 METRES TC D
3866 Evrard Sasha SCO F 2001 HERV OPEN 100 METRES TC D
674 Fauconnier Eline JUN F 1999 SPA Université de Namur 400M HAIES TC D 0.762m 1:13.53
1759 Felis Marten SEN M 1997 VAC Thomas More 100 METRES TC H 11.76
9931 Feumetio Marco SCO M 2002 NA OPEN 200 METRES TC H
9931 Feumetio Marco SCO M 2002 NA OPEN 100 METRES TC H
6973 Ficher Pierre M35 1981 HERV OPEN 400M HAIES TC H 0.914m 1.04
2110 Fickers Lisa SEN F 1996 LACE Brussels Management School 400 METRES TC D 58.40
3517 Flas Agathe SCO F 2001 RFCL OPEN 200 METRES TC D 27.58
3517 Flas Agathe SCO F 2001 RFCL OPEN 100 METRES TC D 13.40
1648 Flossy Franne SEN F 1998 RCT UCLL (Leuven) 100 METRES TC D 12.29
1688 Fogouang Oriane lunie CAD F 2004 RFCL OPEN 100 METRES TC D
1648 Fracassi Olivia CAD F 2004 HERV OPEN 400 METRES TC D 1:08.95
1648 Fracassi Olivia CAD F 2004 HERV OPEN 800 METRES TC D 2:35.66
722 Franckart Corentine JUN F 2000 HUY OPEN 1500 METRES TC D 5:03.00
3209 Francois Simon SCO M 2001 CSDY OPEN saut a la perche TC H 3.50
966 Gabiam Eli JUN M 2000 RFCL OPEN 100 METRES TC H 11.55
2061 Gabriel Nell CAD F 2004 RFCL OPEN 200 METRES TC D 27.10
3640 Gathot Juliane SCO F 2001 HERV OPEN 200 METRES TC D 28.70
3640 Gathot Juliane SCO F 2001 HERV OPEN 100 METRES TC D 13.45
801 Geerts Gregory JUN M 1999 RESC HE Léonard de Vinci TRIPLE-SAUT TC H 14.09
7186 Gelise Laurent M35 1980 RFCL OPEN LANCER DU POIDS 7,260KG TC H 9.85
7186 Gelise Laurent M35 1980 RFCL OPEN LANCER DU DISQUE 2,000KG TC H 30.71
3462 GELISE ROMAIN SEN M 1991 RFCL OPEN LANCER DU DISQUE 2,000KG TC H 41.35
852 Ghislain Sébastien JUN M 2000 SMAC OPEN 400 METRES TC H 50.20
3073 Gilliard Guillaume SEN M 1996 CRAC Université de Liège (site de Gembloux) lancer du disque 2,000kg TC H 34.42
3251 Gilliaux Noa SCO M 2002 WACO OPEN 400 METRES TC H 52.88
3251 Gilliaux Noa SCO M 2002 WACO OPEN 100 METRES TC H 12.20
2045 Gilson Lucie CAD F 2003 RFCL OPEN SAUT EN LONGUEUR TC D 5.41
3465 GNIRREP MARCO SEN M 1996 SPA OPEN TRIPLE-SAUT TC H 12.86
868 Gobin Guillaume JUN M 1999 SER Université de Liège (site de Liège) saut a la perche TC H 4.35
2462 Godin Jeanne SEN F 1998 HF Université Catholique de Louvain 100 mètres TC D
2462 Godin Jeanne SEN F 1998 HF Université Catholique de Louvain 100m Haies TC D
2884 Grailet François SEN M 1994 RFCL Université de Liège (site de Liège) 110m Haies TC H 14.81
2884 Grailet François SEN M 1994 RFCL Université de Liège (site de Liège) saut en longueur TC H 7.58
1671 Grobbel Jacob SEN M 1998 DCLA UCLL (Leuven) LANCER DU JAVELOT 800G TC H 64.04
2402 Guisse Saliyya SEN F 1996 RESC Université Catholique de Louvain TRIPLE-SAUT TC D 12.58
3205 Hafiane Elias SEN M 1996 HF Université de Liège (site de Liège) 5000 METRES TC H
774 Hallet Odile JUN F 2000 USTA OPEN 400 METRES TC D 1.05
2523 Hallet Perrine SEN F 1991 MOHA OPEN 800 mètres TC D 2:33.68
2523 Hallet Perrine SEN F 1991 MOHA OPEN 400 mètres TC D 63.80
2268 Hanjoul Denis SEN M 1991 DCLA OPEN 100 METRES TC H 11.10
2268 Hanjoul Denis SEN M 1991 DCLA OPEN 110M HAIES TC H 1.067m 13.73
932 Hatert Jehan JUN M 2000 HUY OPEN 110M HAIES TC H 1.067m
932 Hatert Jehan JUN M 2000 HUY OPEN SAUT EN HAUTEUR TC H
2795 Hautefin Silvain SEN M 1995 CABW Université Catholique de Louvain 5000 mètres TC H 17:46.98
2242 Hayez Louise SEN F 1996 WS HE Léonard de Vinci 800 METRES TC D 2:12.73
2242 Hayez Louise SEN F 1996 WS HE Léonard de Vinci 400 METRES TC D 59.05
1313 Hemelsoet Lara SEN F 1996 RIEM Odisee 400 METRES TC D 60.13
1313 Hemelsoet Lara SEN F 1996 RIEM Odisee TRIPLE-SAUT TC D 10.16
2191 Hemroulle Pascaline SEN F 1992 HUY HE Libre Mosane LANCER DU DISQUE 1,000KG TC D
2191 Hemroulle Pascaline SEN F 1992 HUY HE Libre Mosane LANCER DU POIDS 4,000KG TC D
3588 Henrard Antoine SCO M 2002 WACO OPEN 100 METRES TC H 12.37
3530 Hensenne Eva SCO F 2001 RFCL OPEN 400 METRES TC D 64.97
3341 Herbillon Michel SEN M 1997 HERV HE Libre Mosane LANCER DU DISQUE 2,000KG TC H
3341 Herbillon Michel SEN M 1997 HERV HE Libre Mosane LANCER DU POIDS 7,260KG TC H
3729 Hock Coline SCO F 2001 FCHA OPEN 1500 METRES TC D 5.01
623 Hocquet Noah JUN M 1999 SMAC Université de Namur 1500 METRES TC H 4:16.31
641 Hoornaert Valentijn JUN M 2000 RFCL OPEN 200 METRES TC H 22.52
641 Hoornaert Valentijn JUN M 2000 RFCL OPEN 100 METRES TC H 11.28
9904 Hourez Lea SEN F 1998 NA Université Catholique de Louvain 5000 mètres TC D 23.04
3781 Ista Zoé SCO F 2001 RFCL OPEN LANCER DU DISQUE 1,000KG TC D 29.37
3781 Ista Zoé SCO F 2001 RFCL OPEN LANCER DU POIDS 4,000KG TC D
689 Jacob Delphine JUN F 1999 DAMP Université Catholique de Louvain saut a la perche TC D 3.62
2756 Jacob Justin SEN M 1998 HERV HE de la Province de Liège 800 METRES TC H 2:01.91
3340 Jacquemin Ayrton SEN M 1996 DAMP Université Catholique de Louvain 100 METRES TC H 11.54
3340 Jacquemin Ayrton SEN M 1996 DAMP Université Catholique de Louvain 200 METRES TC H
1847 Jehaes Marine CAD F 2003 SER OPEN 100 METRES TC D 12.59
1847 Jehaes Marine CAD F 2003 SER OPEN 200 METRES TC D 25.71
3157 Jennen Thomas SCO M 2002 RFCL OPEN 1500 METRES TC H 4:33.19
3240 Jerrar Olivier SEN M 1998 RFCL HE Libre Mosane 1500 METRES TC H 4:15.00
2521 Joblin Odile SEN F 1997 RESC Université Libre de Bruxelles SAUT EN LONGUEUR TC D 5.18
2521 Joblin Odile SEN F 1997 RESC Université Libre de Bruxelles 100 METRES TC D 13.43
640 Jockin Nicolas JUN M 1999 RFCL HE Libre Mosane SAUT EN LONGUEUR TC H 6.10
2717 Jonckheer Frédéric SEN M 1992 CRAC HE Provinciale de Hainaut-Condorcet 5000 METRES TC H 17:50.02
9911 Jonkers Dimitri SEN M 1991 NA OPEN LANCER DU JAVELOT 800G TC H 65.64
2728 Jonlet Corentin SEN M 1992 RFCL HE de la Province de Liège SAUT EN LONGUEUR TC H 6.43
2728 Jonlet Corentin SEN M 1992 RFCL HE de la Province de Liège SAUT A LA PERCHE TC H 0.00
612 Joris Nicolas JUN M 1999 WACO HE de la Province de Liège 1500 METRES TC H 4:05.00
3987 Joye Vicky SCO F 2002 HUY OPEN 200 METRES TC D 27.69
3343 Kaiser Boris SCO M 2001 HERV OPEN 800 METRES TC H 2:15.60
3431 Kanfoud Lotfi SEN M 1995 CRAC HE Provinciale de Hainaut-Condorcet 3000M STEEPLE TC H 9:49.69
3149 Kapenda Nathan SEN M 1998 SMAC Université de Namur 400 METRES TC H 52.00
3150 Kapenda Raphael SEN M 1998 SMAC Université de Namur 200 METRES TC H 21.52
3150 Kapenda Raphael SEN M 1998 SMAC Université de Namur 100 METRES TC H 10.58
813 Kempeneers Sacha JUN M 2000 HERV OPEN TRIPLE-SAUT TC H 13.18
1420 Kingler Simon CAD M 2003 SPA OPEN 400 METRES TC H
759 Klinkenberg Quentin JUN M 1999 HF Université de Liège (site de Liège) 400 METRES TC H 53.30
9920 Krumlovsky Tamara SEN F 1997 NA OPEN 400 METRES TC D 57.60
2873 Kuba Di-Vita Gaylord SEN M 1995 CABW Ecole Pratiques des Hautes Études Commerciales 100 METRES TC H 10.61
3175 Lachkar Ali SEN M 1991 CABW OPEN 100 METRES TC H 11.66
3175 Lachkar Ali SEN M 1991 CABW OPEN 200 METRES TC H 23.50
2701 Ladang Matheo SEN M 1996 DAMP Université Catholique de Louvain 800 METRES TC H 1:58.48
2175 Lahaye Caroline SEN F 1984 CSDY OPEN TRIPLE-SAUT TC D 11.37
1915 Lambeets Brett SEN F 1998 RCT KU Leuven 100M HAIES TC D 0.838m
2300 Lambert Léa SEN F 1997 CSDY Université Catholique de Louvain 400 mètres TC D 60.16
3486 Lambotte Lucien SCO M 2001 RFCL OPEN 200 METRES TC H 22.99
2981 Languille Florian° SEN M 1988 USTA OPEN 400 mètres TC H 52.50
2981 Languille Florian° SEN M 1988 USTA OPEN 200 METRES TC H 23.80
2820 Lanotte Baptiste SEN M 1998 DAMP Université Catholique de Louvain saut a la perche TC H 4.70
3238 Lanotte Clément SCO M 2001 DAMP OPEN SAUT A LA PERCHE TC H 3.77
3604 Lanotte Mélina SCO F 2002 DAMP OPEN 200 METRES TC D 26.83
1213 Lanssens Michiel SEN M 1995 AVT Uhasselt 200 METRES TC H 23.18
1213 Lanssens Michiel SEN M 1995 AVT Uhasselt 100 METRES TC H 11.62
4101 Lapierre Noa SCO F 2002 RFCL OPEN TRIPLE-SAUT TC D 9.53
3329 Larcher Aymeric SEN M 1998 CSDY Université Catholique de Louvain 110m Haies TC H
3329 Larcher Aymeric SEN M 1998 CSDY Université Catholique de Louvain 100 mètres TC H
1568 Latinne Mathys CAD M 2003 WS OPEN 200 METRES TC H 24.10
9929 Laviolette Irundai SCO F 2001 NA OPEN SAUT EN LONGUEUR TC D 4.30
9929 Laviolette Irundai SCO F 2001 NA OPEN 100 METRES TC D 15.30
1657 Lefevre Eloise CAD F 2004 SER OPEN 1500 METRES TC D 5:15.00
801 Legrand Yasmina JUN F 1999 WS Université Saint-Louis Bruxelles 100 METRES TC D 13.48
801 Legrand Yasmina JUN F 1999 WS Université Saint-Louis Bruxelles 200 METRES TC D 28.72
2914 Lejoly Mathieu SEN M 1995 HF OPEN 800 METRES TC H 1:57.25
2260 Lembi Bonheur Heurjonie SEN F 1997 USBW Université Catholique de Louvain 100 METRES TC D 12.18
2260 Lembi Bonheur Heurjonie SEN F 1997 USBW Université Catholique de Louvain 200 METRES TC D 25.04
3595 Levaux Ugo SCO M 2001 RFCL EhB 800 METRES TC H 02:05.18
2706 Libois Joachim SEN M 1996 OCAN HE de la Province de Liège 1500 METRES TC H 4:14.68
936 Loforte Matéo JUN M 2000 SER OPEN 100 METRES TC H 12.18
936 Loforte Matéo JUN M 2000 SER OPEN 200 METRES TC H 26.00
2476 Longrie Maurine SEN F 1998 FCHA HE Charlemagne 100 METRES TC D 13.54
2476 Longrie Maurine SEN F 1998 FCHA HE Charlemagne 200 METRES TC D 27.29
3814 Lopez Delhoulle Victoria SCO F 2001 RFCL OPEN TRIPLE-SAUT TC D
2719 Louis Sébastien SEN M 1996 RFCL HE de la Province de Liège 1500 METRES TC H 4:20.19
2358 Loureiro Elsa SEN F 1992 RFCL OPEN triple-saut TC D 12.54
3225 Mabille Florent SEN M 1996 CRAC Université Catholique de Louvain 200 METRES TC H 22.01
3225 Mabille Florent SEN M 1996 CRAC Université Catholique de Louvain 100 METRES TC H 11.12
2190 Magain Louise SEN F 1997 HUY Université de Liège (site de Gembloux) 200 METRES TC D 32.31
2190 Magain Louise SEN F 1997 HUY Université de Liège (site de Gembloux) 100M HAIES TC D 0.838m 17.84
3519 Magotteaux Mazarine SCO F 2002 RFCL OPEN 100 METRES TC D
9925 Manne Laura JUN F 1999 NA Université de Namur 5000 METRES TC D
9925 Manne Laura JUN F 1999 NA Université de Namur 3000M STEEPLE TC D
3464 MARBEHANT ROBIN SEN M 1991 RFCL OPEN SAUT A LA PERCHE TC H 4.20
2696 Marinx Bastien SEN M 1996 SMAC Université Catholique de Louvain 5000 mètres TC H 15:13.08
1423 Marissiaux Victor CAD M 2003 SPA OPEN 800 METRES TC H
1488 Martinez Lisa CAD F 2003 HF OPEN 200 METRES TC D 28.15
3064 Masuy Geoffrey SEN M 1987 HERV OPEN 5000 METRES TC H 16:01.06
1439 Masuy Zoé CAD F 2004 SPA OPEN LANCER DU DISQUE 1,000KG TC D
1599 Matagne Henri CAD M 2003 HUY OPEN 200 METRES TC H 25.24
1599 Matagne Henri CAD M 2003 HUY OPEN 100 METRES TC H 12.52
618 Mathurin Ronan JUN M 2000 UAC HE Louvain en Hainaut 800 METRES TC H 1:57.50
781 Mathy Chloé JUN F 2000 SER OPEN 100 METRES TC D 12.86
781 Mathy Chloé JUN F 2000 SER OPEN 200 METRES TC D 27.10
1969 Mathy Léa CAD F 2003 SER OPEN 100 METRES TC D 13.62
1969 Mathy Léa CAD F 2003 SER OPEN 200 METRES TC D 28.80
2891 Matterne Benjamin SEN M 1984 FCHA OPEN 100 mètres TC H 12.00
2891 Matterne Benjamin SEN M 1984 FCHA OPEN 200 mètres TC H 24.25
1753 Mauel Anna Lena SEN F 1996 DAC UGent 400 METRES TC D 59.36
1753 Mauel Anna Lena SEN F 1996 DAC UGent 800 METRES TC D 2:20.97
3285 Mayne Marty SEN M 1996 USBW Université Catholique de Louvain 200 METRES TC H 23.60
3285 Mayne Marty SEN M 1996 USBW Université Catholique de Louvain 100 METRES TC H 11.70
756 Mazebo Simon JUN M 2000 ATH Université Catholique de Louvain 400M HAIES TC H 0.914m 54.17
6610 Mazy Gauthier M40 1977 FCHA OPEN 800 METRES TC H 2:13.72
9923 MBANG SPRINGER DAVID SCO M 2001 NA OPEN 100 METRES TC H 11.15
9923 MBANG SPRINGER DAVID SCO M 2001 NA OPEN 200 METRES TC H 22.72
1995 Meeusen Dries SEN M 1996 DUFF VUB lancer du javelot 800g TC H 60.82
2800 Megret Alexandre SEN M 1993 DS Université de Mons 800 METRES TC H 2:03.86
1646 Mehuys Elise SEN F 1995 LYRA KU Leuven 100 METRES TC D 11.90
1646 Mehuys Elise SEN F 1995 LYRA KU Leuven 200 METRES TC D 24.11
969 Mendesi Darryl JUN M 2000 RFCL OPEN SAUT EN LONGUEUR TC H 5.72
969 Mendesi Darryl JUN M 2000 RFCL OPEN 100 METRES TC H 12.48
2824 Mengal Simon SEN M 1995 USBW Université Catholique de Louvain 200 mètres TC H 21.42
2824 Mengal Simon SEN M 1995 USBW Université Catholique de Louvain 100 mètres TC H 10.67
1761 Merckx Ward SEN M 1997 VAC VUB 100 METRES TC H 10.85
2965 Meurisse Romain SEN M 1998 USTA HE Provinciale de Hainaut-Condorcet 100 mètres TC H 11.60
2965 Meurisse Romain SEN M 1998 USTA HE Provinciale de Hainaut-Condorcet 200 mètres TC H 23.50
3755 Michel Marie SCO F 2002 ATC OPEN SAUT A LA PERCHE TC D 2.70
3592 Michel Robin SCO M 2002 FCHA OPEN 1500 METRES TC H 4.51
878 Modolo Félix JUN M 2000 RFCL OPEN 400 METRES TC H 50.89
1644 Mohring Noe CAD M 2004 HF OPEN 200 METRES TC H 24.73
937 Monseur Martin JUN M 1999 SER OPEN SAUT EN HAUTEUR TC H 1.93
3122 Moors Mathias SCO M 2001 HERV OPEN TRIPLE-SAUT TC H 11.97
3122 Moors Mathias SCO M 2001 HERV OPEN 100 METRES TC H
2193 Mostert Pauline SEN F 1997 HF Université de Liège (site de Liège) 1500 METRES TC D 5:23.93
606 Moukrime Hajar JUN F 1999 HF Université de Liège (site de Gembloux) 800 METRES TC D 2:18.31
2886 Moulart Mathieu SEN M 1998 WS OPEN 100 METRES TC H 12.85
2886 Moulart Mathieu SEN M 1998 WS OPEN SAUT EN LONGUEUR TC H 5.05
593 Muls Camille JUN F 1999 RESC HE Léonard de Vinci 1500 METRES TC D 04:32.85
3100 MUNIER Alexandre° SEN M 1991 IAAC Université Libre de Bruxelles lancer du javelot 800g TC H 44.48
2258 Nihant Ludivine SEN F 1996 HERV OPEN 200 METRES TC D 26.60
3369 Nijs Gaston SEN M 1996 RESC HE Léonard de Vinci 400 METRES TC H 49.56
3365 Nininahazwe Nicolas SEN M 1993 RFCL OPEN 200 METRES TC H 22.17
3365 Nininahazwe Nicolas SEN M 1993 RFCL OPEN 100 METRES TC H 11.06
900 Nlandu Dakwa Thomas JUN M 1999 MOHA OPEN 100 METRES TC H 11.86
900 Nlandu Dakwa Thomas JUN M 1999 MOHA OPEN 200 METRES TC H 23.93
737 Noirfalise Lisa JUN F 2000 HERV OPEN 200 METRES TC D 27.00
737 Noirfalise Lisa JUN F 2000 HERV OPEN 100 METRES TC D 13.00
3308 Nolf Maxime SEN M 1997 RIWA Brussels Management School saut a la perche TC H 4.82
895 NWANJI JOANNE JUN F 1999 SER Université de Namur LANCER DU DISQUE 1,000KG TC D
895 NWANJI JOANNE JUN F 1999 SER Université de Namur LANCER DU JAVELOT 600G TC D
2176 Nysten Estelle SEN F 1998 CSDY Université Catholique de Louvain lancer du javelot 600g TC D 30.38
1888 Oosterbos Lore SEN F 1994 AVT OPEN 100M HAIES TC D 0.838m 14.68
3373 Ory Gilles SCO M 2002 ATC OPEN SAUT A LA PERCHE TC H 4.00
895 Otjacques Romain JUN M 1999 SMAC OPEN 100 METRES TC H
2725 Otten Denis SEN M 1998 RFCL HE Libre Mosane 800 METRES TC H 1:59.50
1236 Paesen Inge SEN F 1996 AVT UCLL (Limburg) SAUT EN HAUTEUR TC D 1.73
899 Pattacini Laoro JUN M 1999 SER Université de Liège (site de Liège) 200 METRES TC H 23.80
899 Pattacini Laoro JUN M 1999 SER Université de Liège (site de Liège) 100 METRES TC H 11.59
842 Paulo Changani Gloire JUN M 1999 HERV OPEN 400 mètres TC H 52.08
3385 Pauly Mickaël SEN M 1994 HERV OPEN 100 METRES TC H 11.80
3385 Pauly Mickaël SEN M 1994 HERV OPEN 200 METRES TC H 23.54
2477 Pausenberger Yves SEN M 1995 KAAG UGent TRIPLE-SAUT TC H 14.66
477 Peeters Dries JUN M 1999 ACBR UA 400M HAIES TC H 0.914m 54.69
2027 Philippet Astrid CAD F 2003 RFCL OPEN 100 METRES TC D
2027 Philippet Astrid CAD F 2003 RFCL OPEN TRIPLE-SAUT TC D
1380 Philips Lotte SEN F 1997 SPBO KU Leuven 200 METRES TC D 27.30
777 Pieters Julien JUN M 1999 ATC OPEN SAUT A LA PERCHE TC H 4.22
2281 Pieters Sophie SEN F 1988 ATC OPEN SAUT A LA PERCHE TC D 3.07
1596 Pinte Alexandre CAD M 2004 SER OPEN saut a la perche TC H 3.60
3204 Pirnay Julien SCO M 2001 FCHA OPEN 1500 METRES TC H 4:30.00
3189 Pirrello Aubry SCO M 2001 RFCL OPEN 100 METRES TC H 11.95
3189 Pirrello Aubry SCO M 2001 RFCL OPEN 200 METRES TC H 24.56
9902 Pleimling Noémie SEN F 1993 NA OPEN lancer du javelot 600g TC D 49.82
2723 Poblome Olivier SEN M 1993 JSMC OPEN 100 METRES TC H 11.80
2723 Poblome Olivier SEN M 1993 JSMC OPEN 200 METRES TC H 24.00
2721 Poblome Romain SEN M 1998 JSMC Université de Mons 400 METRES TC H 50.10
370 Poisquet Paulien JUN F 1999 ADD KU Leuven 5000 mètres TC D 19.38
568 Ponlot Emerance JUN F 1999 OCAN Université de Namur 800 METRES TC D 2:34.00
3512 Postal Thibault SCO M 2002 HUY OPEN 100 METRES TC H 11.78
3512 Postal Thibault SCO M 2002 HUY OPEN 200 METRES TC H 23.45
2681 Ptak Florent SEN M 1998 HERV Université de Liège (site de Liège) 5000 mètres TC H 15:54.49
3583 Puissant Gauthier SCO M 2001 FCHA OPEN 400 METRES TC H 52.91
3334 Radermecker Arthur SCO M 2002 HERV OPEN 800 METRES TC H
653 Reip Hugo JUN M 1999 HF Université de Liège (site de Liège) 400 METRES TC H 52.88
569 Remels Chloé JUN F 2000 OCAN OPEN 400M HAIES TC D 0.762m 75.00
3176 Renard Pierrick SEN M 1995 SER HE de la Province de Liège TRIPLE-SAUT TC H 14.37
3176 Renard Pierrick SEN M 1995 SER HE de la Province de Liège 100 METRES TC H 11.24
6955 Renkin Jean-Paul M50 1964 HERV OPEN SAUT A LA PERCHE TC H 3.63
605 Rompen Margaux JUN F 2000 HF OPEN 800 METRES TC D 2:29.67
2312 Roofthooft Andreas SEN M 1996 RCT KU Leuven 100 METRES TC H 11.35
2312 Roofthooft Andreas SEN M 1996 RCT KU Leuven 200 METRES TC H 22.60
210 Rosius Rani JUN F 2000 AVT OPEN 100 METRES TC D 12.10
1661 Rouxhet Justine CAD F 2003 SER OPEN 1500 METRES TC D 5.14
2986 Ruth Jerome SEN M 1997 RFCL Université de Liège (site de Liège) 400 METRES TC H 49.90
564 Ruzziconi Clara JUN F 2000 HERV OPEN 100 METRES TC D 13.58
564 Ruzziconi Clara JUN F 2000 HERV OPEN LANCER DU POIDS 4,000KG TC D 9.20
2684 Ruzziconi Elliot SEN M 1997 HERV Université de Liège (site de Liège) 1500 mètres TC H 4.23
760 Sabbe Mare JUN F 1999 LACE Université de Liège (site de Liège) 1500 METRES TC D 4:48.20
3186 Sagnia Ibrahima SEN M 1989 WS OPEN 100 METRES TC H 13.55
3186 Sagnia Ibrahima SEN M 1989 WS OPEN TRIPLE-SAUT TC H 10.47
3858 Sambare Nabilatou° SCO F 2001 HF OPEN 200 METRES TC D 25.98
3752 Sampson Amandine SCO F 2001 HUY OPEN 200 METRES TC D 26.92
3500 Schins Diamory SCO M 2001 HERV OPEN 400 METRES TC H 55.00
9916 SCHMIDT Chloé SCO F 2001 NA OPEN 400M HAIES TC D 0.762m 67.28
3193 Schoonbroodt Franck SEN M 1997 HF HE Charlemagne 1500 METRES TC H
863 Secci Diego JUN M 1999 SER OPEN saut a la perche TC H 4.56
863 Secci Diego JUN M 1999 SER OPEN 100 mètres TC H 11.92
2333 Sensee Helene SEN F 1996 ARCH Université de Liège (site de Liège) 400 METRES TC D 64.78
1001 Shah Saqib JUN M 2000 RFCL OPEN 200 METRES TC H
1001 Shah Saqib JUN M 2000 RFCL OPEN 100 METRES TC H
2377 Smal Pauline SEN F 1998 SMAC HE de Namur Liège Luxembourg lancer du javelot 600g TC D 44.52
2671 Snyders Antoine SEN M 1997 WACO HE Libre Mosane 100 METRES TC H 10.95
2671 Snyders Antoine SEN M 1997 WACO HE Libre Mosane 200 METRES TC H 21.63
2896 Snyders Arthur SEN M 1994 SER OPEN 1500 METRES TC H 5.28
2672 Snyders Camille SEN M 1997 WACO HE de la Province de Liège 200 mètres TC H 21.60
2672 Snyders Camille SEN M 1997 WACO HE de la Province de Liège 100 mètres TC H 10.71
9912 Soumahoro Tommy JUN M 1999 NA Université Libre de Bruxelles TRIPLE-SAUT TC H 13.58
9912 Soumahoro Tommy JUN M 1999 NA Université Libre de Bruxelles 100 METRES TC H 11.94
2301 Stavart Marie SEN F 1997 CSDY Université Catholique de Louvain LANCER DU JAVELOT 600G TC D 30.83
2301 Stavart Marie SEN F 1997 CSDY Université Catholique de Louvain LANCER DU POIDS 4,000KG TC D 10.20
2173 Stordeur Mélanie SEN F 1992 FCHA OPEN 1500 METRES TC D 4.58
2211 Sütö Manon SEN F 1997 ARCH HE de Namur Liège Luxembourg 800 METRES TC D 2:48.60
3013 Talon Gil SEN M 1992 USTA OPEN 200 METRES TC H 27.93
3013 Talon Gil SEN M 1992 USTA OPEN 100 METRES TC H 13.60
3157 Tangni Yannick SEN M 1997 SMAC OPEN 100 METRES TC H 11.36
3157 Tangni Yannick SEN M 1997 SMAC OPEN 200 METRES TC H 23.50
4069 Tchuilieu Noa SCO F 2002 RFCL OPEN LANCER DU DISQUE 1,000KG TC D
4069 Tchuilieu Noa SCO F 2002 RFCL OPEN LANCER DU JAVELOT 600G TC D
3596 Thelen Aline SCO F 2001 HF OPEN 200 METRES TC D 27.75
2104 Thiery Laurine SEN F 1996 BBS HE Robert Schuman LANCER DU POIDS 4,000KG TC D 8.51
2104 Thiery Laurine SEN F 1996 BBS HE Robert Schuman LANCER DU DISQUE 1,000KG TC D 28.30
9917 Thillen cRISTINA SCO F 2002 NA OPEN 400M HAIES TC D 0.762m 75.01
795 Thiry Nora JUN F 2000 SER OPEN 100 METRES TC D 11.95
795 Thiry Nora JUN F 2000 SER OPEN 200 METRES TC D 24.63
2233 Thiry Ophélie SEN F 1997 BBS HE Robert Schuman 5000 mètres TC D 11:39.87
580 Thomas Juliette JUN F 2000 DAMP OPEN 1500 METRES TC D 4:49.56
1451 Thonon Nora CAD F 2003 RFCL OPEN 800 METRES TC D 2.36
3642 TOUALEU MENJANTOU Valentin SCO M 2001 RFCL OPEN 200 METRES TC H
3642 TOUALEU MENJANTOU Valentin SCO M 2001 RFCL OPEN 100 METRES TC H 11.90
1452 Toussaint Léa CAD F 2003 RFCL OPEN 100 METRES TC D 13.10
2279 Tsagkas Cassandra SEN F 1998 HF HE Charlemagne 1500 METRES TC D 5.10
785 Tshiamala Bitota Sarah-Da JUN F 2000 ACLO OPEN 200 METRES TC D 25.11
2979 Uliana Maxime SEN M 1992 OCAN OPEN 400M HAIES TC H 0.914m 60.00
1442 Umans Kirsten SEN F 1993 HAKI KdG LANCER DU JAVELOT 600G TC D 43.61
1784 Utens Nils SEN M 1998 AVKA UA lancer du javelot 800g TC H 45.17
2234 Van Boven Jordy SEN M 1995 KAPE UA 400M HAIES TC H 0.914m 58.63
2356 Van Cappellen Pieter-jan SEN M 1998 ACW UA lancer du javelot 800g TC H 55.71
1446 Van De Vondel Julie SEN F 1994 DCLA KU Leuven 5000 METRES TC D
2114 Van den Abeele Elodie SEN F 1996 ACLO Université de Mons 5000 METRES TC D 18:08.66
560 Van den Abeele Laure JUN F 2000 ACLO OPEN 200 METRES TC D 26.96
2021 VAN DEN BOSSCHE ZOE SEN F 1997 AVKA OPEN LANCER DU JAVELOT 600G TC D 38.71
480 Van Der Gucht Helena JUN F 1999 ACW UGent LANCER DU POIDS 4,000KG TC D 12.93
1508 Van Der Kelen Ward SEN M 1994 EA EhB 5000 mètres TC H 14:42.46
1389 Van der Reysen Bram SEN M 1998 ACW Artevelde LANCER DU JAVELOT 800G TC H 54.06
2268 Van der Veken Cindy SEN F 1997 RESC Université Saint-Louis Bruxelles 100 METRES TC D 12.03
2268 Van der Veken Cindy SEN F 1997 RESC Université Saint-Louis Bruxelles 200 METRES TC D 24.80
3562 Van Oldeneel Garance SCO F 2002 FCHA OPEN 800 METRES TC D 2.28
1194 Van Oost Loic SEN M 1995 AVR KU Leuven 400M HAIES TC H 0.914m 53.45
2343 Van Raemdonck Guillemette SEN F 1997 RIWA Université Catholique de Louvain saut en hauteur TC D 1.58
1048 Vanbesien Flavie SEN F 1995 FLAC KU Leuven 400M HAIES TC D 0.762m 61.47
1048 Vanbesien Flavie SEN F 1995 FLAC KU Leuven 200 METRES TC D 25.51
855 Vanden Bergh Joy JUN F 2000 RESC Université Libre de Bruxelles TRIPLE-SAUT TC D 10.26
1783 Vanden Nest Vicky SEN F 1997 LEBB Odisee 200 METRES TC D 28.04
1783 Vanden Nest Vicky SEN F 1997 LEBB Odisee TRIPLE-SAUT TC D 10.96
3028 Vandenhoeke Arthur SEN M 1996 RESC ??????? 800 METRES TC H 01:56.78
2284 Vercauteren Sander SEN M 1998 KAAG HoGent 5000 METRES TC H 14:47.34
3158 Vereecken Hugo SCO M 2002 RFCL OPEN 1500 METRES TC H 4:33.80
1467 Verstappen Brecht SEN M 1993 RCT KU Leuven 200 METRES TC H 23.03
2398 Verstraeten Jordi SEN M 1997 RCG HoGent 800 METRES TC H 2:02.00
2713 Vervinckt Maxant SEN M 1996 SMAC Université de Namur 400 METRES TC H 52.50
2282 Vissers Melanie SEN F 1998 ATC HE de la Province de Liège 100m Haies TC D 14.03
2282 Vissers Melanie SEN F 1998 ATC HE de la Province de Liège saut a la perche TC D 4.06
3353 Vlassis Laurent SCO M 2002 RFCL OPEN 400 METRES TC H 56.42
1004 Waerzeggers Bridey SEN F 1998 ACKO EhB 5000 mètres TC D 19.24
1760 Wagemans Sören SEN M 1997 VAC Thomas More 100 METRES TC H 11.20
2331 Warzee Lola SEN F 1997 OCAN HE de la Province de Liège 100M HAIES TC D 0.838m 18.00
2371 Weerts Elodie SEN F 1991 HERV OPEN 400 METRES TC D 58.85
967 Welkenhuzen Thomas JUN M 1999 RFCL ??????? 100 METRES TC H 12.34
967 Welkenhuzen Thomas JUN M 1999 RFCL ??????? SAUT EN LONGUEUR TC H 5.34
358 Wyns Manon JUN F 1999 OEH Université de Mons lancer du javelot 600g TC D 36.51
358 Wyns Manon JUN F 1999 OEH Université de Mons lancer du disque 1,000kg TC D 32.43
3040 Zanella David SEN M 1996 DAMP Ecole Pratiques des Hautes Études Commerciales saut en hauteur TC H 1.85
9927 Zeller Martin-Jean SEN M 1996 NA HE de la Province de Liège 400 METRES TC H 55.00
794 Zgajewski Mederic JUN M 1999 ACLO Université Catholique de Louvain SAUT EN HAUTEUR TC H 1.93